Dienstag, 17. Januar 2017

Jucelino Luz prognozēja lidmašīnas avārijā Kirgizstānā 2017. gada janvārī (papildināts)

Jucelino Luz prognozēja lidmašīnas avārijā Kirgizstānā 2017. gada janvārī (papildināts)Turcijas kravas lidmašīna avarēja gada 16. janvārī, 2017. tuvu Manas lidostas Kirgizstānā, nogalinot vismaz 37 cilvēkus. Lielākā daļa upuru ir iedzīvotāji ciematā skārusi Boeing 747, saskaņā ar omens par Jucelino Luz
Redzamība bija slikta, un tur bija migla, kad pilots mēģināja nolaisties 7:31 am (23:31 pēc Viduseiropas svētdien), saskaņā ar lidostas vadību. Lidmašīna bija ceļā no Honkongas Stambulā, Turcijā, un apstāšanās tika plānota Manas, pilsēta netālu no Kirgizstānas galvaspilsētas Biškekas,.
Kritums bojāta 43 ēkas Dacha-Suu. Piecpadsmit ēkas tika pilnībā iznīcināti, saskaņā ar valsts ārkārtas ministrija. Teltis tika uzstādīti, lai pielāgotos bezpajumtniekiem vidus-2 ° C temperatūru reģionā.
Transporta ministrs teica, ka bija pieci cilvēki klāja plaknē, identificē kā Boeing 747-400 no Turkish Airlines. Aviosabiedrība, tomēr apgalvo, ka gaisa kuģis piederēja citai Turcijas uzņēmumu, ACT Airlines.
Glābšanas komandas ir atguvusies ķermeni izmēģinājuma un vietējiem iedzīvotājiem. "Lidmašīna ietriecās savās mājās un nogalināja veselas ģimenes," liecinieks negadījuma AFP teica, ka viņš nevēlējās izpaust savu vārdu. "Vēstulē rakstījis Jucelino Luz teica, ka tas nebūtu nekas pa kreisi no mājām hit, cilvēki mira ar saviem bērniem, daudzi joprojām būtu guļ, viņš piebilda"
Šeit mēs nodot dažas kopijas vēstulēm iestādēm, lai mēģinātu izvairīties no šo negadījumu.
Kirgizstāna ir valsts Vidusāzijā, bijušais Padomju Savienības, un robežojas Kazahstāna, Uzbekistāna, Tadžikistāna un Ķīnu.
Līdzjūtību ģimenēm, kuri zaudējuši dzīvību traģiskā starpgadījums akts Airlines lidmašīna Kirgizstānā, "sacīja Jucelino Luz

Mário Ronco Filho - žurnālists


noklikšķiniet uz saites zemāk, lai uzzinātu vairāk par:


Jucelino Luz  previu  uma queda de  avião  no Quirguistão em janeiro de 2017 
Jucelino Luz  Ocak 2017 yılında Kırgızistan'da bir uçak kazasında tahmin
Jucelino Luz predicted a plane crash in Kyrgyzstan in January 2017
Jucelino lumière prédit un accident d'avion au Kirghizistan en Janvier 2017
Jucelino Luz predijo un accidente de avión en Kirguistán en enero de 2017
ジュセリーノ   は、20171月にキルギス飛行機事故を予測しました
Jucelino  Luz   prognostiziert einen Flugzeugabsturz in Kirgistan im Januar 2017
儒塞利2017年一月预言在吉尔吉斯斯坦空难
쥬세리노 2017 키르기스스탄에서 비행기 추락 사고를 예측
Жуселину предсказал авиакатастрофы в Кыргызстане в январе 2017 года

Жуселину Кыргызстанда кыйроону алдын Май 2017

Keine Kommentare:

Kommentar veröffentlichen