Dienstag, 17. Januar 2017

Jucelino Luz prognozuojama lėktuvo katastrofoje Kirgizijoje 2017 sausio (atnaujinta)

Jucelino Luz prognozuojama lėktuvo katastrofoje Kirgizijoje 2017 sausio (atnaujinta)Turkijos krovinių lėktuvas sudužo sausio 16 2017 netoli Manas oro uoste Kirgizijoje, žuvo mažiausiai 37 žmonių. Dauguma aukų yra gyventojai kaime nukentėjo Boeing 747, pagal Jucelino Luz simboliais
Matomumas buvo prastas ir ten buvo rūkas, kai pilotas bandė nusileisti 7:31 am (23:31 val sekmadienį), atsižvelgiant į oro uostų valdymo. Lėktuvas buvo keliauja iš Hong Kongo į Stambulas, Turkija ir nusileidimo buvo planuojama Manas, miestas netoli Kirgizijos sostinėje Biškeke.
Rudenį sugadinta 43 pastatus Sodybos-Suu. Penkiolika pastatai buvo visiškai sunaikinti, atsižvelgiant į šalies greitosios ministerija. Palapinės buvo įdiegta, kad tilptų benamiai viduryje 2 ° C temperatūrai regione.
Transporto ministras teigė, kad yra penki žmonės laive plokštumoje, įvardytas kaip "Boeing 747-400 iš" Turkish Airlines ". Aviakompanija, tačiau teigia, kad orlaivis priklausė kitai Turkijos bendrovė, veikia Airlines.
Gelbėjimo komandos atsigavo bandomojo ir vietos gyventojų kūną. "Lėktuvas sudužo į savo namus ir nužudė visą šeimą", liudininku įvykio sakė naujienų agentūrai AFP, kad jis nenorėjo atskleisti savo vardą. "Laiške raštiško Jucelino Luz sakė, kad būtų nieko kairėje namų nukentėjo žmonės mirė su savo vaikais, daugelis vis dar miega, jis pridūrė"
Čia mes įdėti kai kurių laiškų institucijoms kopijas pabandyti išvengti šios avarijos.
Kirgizija yra Centrinėje Azijoje, buvęs Sovietų Sąjungos šalis, ir ribojasi su Kazachstanu, Uzbekija, Tadžikija ir Kinija.
Mūsų užuojautą tiems, kurie prarado savo gyvybes tragiškos incidento, susijusio su akto Airlines orlaivių Kirgizijoje šeimoms ", sakė Jucelino Luz

Mário Filho Ronco - žurnalistas


spustelėkite žemiau esančią nuorodą sužinoti daugiau apie:


Jucelino Luz  previu  uma queda de  avião  no Quirguistão em janeiro de 2017 
Jucelino Luz  Ocak 2017 yılında Kırgızistan'da bir uçak kazasında tahmin
Jucelino Luz predicted a plane crash in Kyrgyzstan in January 2017
Jucelino lumière prédit un accident d'avion au Kirghizistan en Janvier 2017
Jucelino Luz predijo un accidente de avión en Kirguistán en enero de 2017
ジュセリーノ   は、20171月にキルギス飛行機事故を予測しました
Jucelino  Luz   prognostiziert einen Flugzeugabsturz in Kirgistan im Januar 2017
儒塞利2017年一月预言在吉尔吉斯斯坦空难
쥬세리노 2017 키르기스스탄에서 비행기 추락 사고를 예측
Жуселину предсказал авиакатастрофы в Кыргызстане в январе 2017 года

Жуселину Кыргызстанда кыйроону алдын Май 2017

Keine Kommentare:

Kommentar veröffentlichen